| gardianuf a întrebat:

Oare cum va fi examenul national clasa a 8-a greu/usor?
Detalii!

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai din cate am auzit, subiectele vin de la minister deci va fi mediu ca sa zic asa.Intr`adevar,cele de anul` trecut au fost usoare insa anul asta am auzit ca va fi ceva mai greu.
Sa speram ca vom termina cu bine si vom luat atat note de trecere cat si note mari de la 7 in sus.
Bafta happy!

3 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

Fata de alti ani, materia propusa anul asta e chiar usoara. La romana imi fac putine griji la compuneri, dar in rest eu zic ca e destul de bine.

| Oana_4575 a răspuns:

Eu sper ca va fi usurel.si eu sunt intr-a 8a si mi-e frica

| laurash_9338 a răspuns:

Nu se stie. Abia astept sa-l dau si sa scap de el. Eu sper ca va fi usor. Anul trecut la mate a fost usor. Cel putin asa mi s-a parut mie. Daca va fi la fel ca anul trecut o sa fie ok.