| Ioana_Iona_1999 a întrebat:

Ok, poate oi fi singura confuza care nu stie pe cat incepe scoala anul asta.
Deci, pe cat incepe anul scolar 2014/2015?
Multumesc si succes tuturor!

Răspuns Câştigător
| Stroe_George_2000 a răspuns:

Anul scolar incepe mereu in saptamana in care este ziua de 15 septembrie si incepe luni. Anul acesta incepe pe 15 septembriewinking. Funda?

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Anul scolar incepe pe 15 septembrie, anul universitar pe 4 octombrie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Anul şcolar 2014-2015 începe în 15 septembrie 2014!

Vezi structura anului şcolar la linkul oficial :
www.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=19873

http://www.edu.ro/index.php/articles/21951

Toate cele bune.

| Eastwood a răspuns:

Incepe pe 15 septembrie.

| Luminita235 a răspuns:

Pe 15 septembrie

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns:

Bai deci e mai complicat depinde de profesori. Anul acesta eu incep pe 17 si termin odata cu voi. Dar sa zicem ca 80% vei incepe pe 15. Funda ceva?

| angelicaiuliana a răspuns:

Pe 15 septembrie
Mersi la fel :*

| Th3Vip3r a răspuns:

Anul școlar începe ca de fiecare dată 15 septembrie
Mult noroc happy