| KateBubble a întrebat:

Am nevoie sa stiu cand incepe anul scolar 2014-2015. Pe 15 sau pe 22 septembrie? Va rog daca stiti sigur sa-mi spuneti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cotrau_Valy_2000 a răspuns:

Anul scolar 2014-2015 va incepe pe 15 septembrie. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Anul şcolar 2014-2015 începe Luni 15 septembrie 2014!

Vezi structura anului şcolar ( de ) la linkul :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

Toate cele bune.

| Aly32 a răspuns:

Eu stiu ca va incepe in august pe la jumate pentru ca am avut liber atunci cand nu am fost 2 saptamani la scoala din cauza zapezii... Sper ca ti.am fost de ajutor

| RB26DETT a răspuns (pentru Aly32):

Stai putin ca unii nu au avut niciun liber de 2 saptamani in timpul iernii, de exemplu in judetul HD a nins de 2-3 ori iarna asta, abia s-a pus putina zapada ce nu depasea 2-3 cm

| Aly32 a răspuns (pentru RB26DETT):

Ma refeream la cei din Bucuresti