| D3lia a întrebat:

Oricine poate practica Voodoo?
A incercat cineva asa ceva? happy. Astept raspunsurile voastre!hee hee

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu am incercat. Mi se pare in neregula sa vrei asta, chiar daca ar functiona. De fapt, cu atat mai mult cu cat ai sti ca functioneaza. Citeam carti de genul prin generala-inceputul liceului si era o chestie cu o papusa de ceara, in care puneai ceva de la persoana pe care o vrajeai (o unghie, un fir de par, un deget... de-astea) o modelai frumoooos si ii infigeai ace in diverse locuri. Nu am incercat, fiindca mi se pare o optiune egoista sa transmiti energii negative in lume si sa incerci sa manipulezi lucruri care nu e natural sa fie sub controlul tau. De exemplu, sentimentele altei persoane.

12 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Nu oricine poate practica, normal. Plus ca e magie neagra, ce-ai innebunit? laughing

| Cryssy a răspuns:

Eu nu am incercat tongue

| claudya a răspuns:

Da si nu....restul raspunsurilor ar trebui gasite in alt loc...scrie-mi si te indrum eu...

| yoannah a răspuns:

Doamne fereste!
Cazi intr-un oacat f. mare daca faci asa cevastraight face
Si crede-ma... daca incerci asa ceva... numai ceva bun nu poate iesiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur Dellia...mai ti minte cand presedintele romaniei isi tot aranja suvita? eu eram de vina, aveam o papusa voodo...mai am si alte papusi pentru parlamentari, asa ca daca ai vedeti facand semne obscene sa stiti ca am si eu un pic de vina...bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adoptat de stiinta si functioneaza.Se stie ca mintile noastre pot functiona ca niste aparate de emisie- receptie deci prin telepatie.Sint trimise asadar unde numite tahionice.In chimie tahionizarea e un proces de neutralizare dar aici putem sa spunem ca e vorba de neutralizarea vointei cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr psihi.Negativismul alaturi de pozitivism nu-s decit chestii de perceptie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele oamenilor de practici de copii si vin in ajutorul tau spune-le ceva de stiinta ca intelectul limitat nu mai poate sa aprobe.Pai daca nu pricepe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar de fiecare data cand cineva incearca, dumnezeu omoara un pisoi!

Răspuns utilizator avertizat
| jose a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa faci asa ceva; asta este o practica oculta cu implicatii satanice. ti-as recomanda sa iti indrepti atentia spre credinta divina.

| jose a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa faci asa ceva; asta este o practica oculta cu implicatii satanice. ti-as recomanda sa iti indrepti atentia spre credinta divina.