| tudorflorin96 a întrebat:

Stiti si voi ca la universitatea din baltimore se practica un curs despre zombie.as vrea daca se poate cateva carti despre zombie din filme si vreau sa va pun intrebarea credeti ca vor exista zombie. oricum eu cred ca asta nu se va intampla si zombie sunt doar un lucru dupa care se castiga bani multi si astept linkurile si raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Zombii exista, nu i-ai vazut deja pe strazi?

2 răspunsuri:
| tudorflorin96 explică:

Puteti sa imi dati cateva theme-uri ale jocului guilty gear? dau funda celui care are cele mai multe theme-uri.

| tudorflorin96 explică:

Ma scuzati pentru ultima propzitie am scris-o unde nu trebuia.