| Anonymus123 a întrebat:

Pana la ce varsta se primeste alocatie? happy

Răspuns Câştigător
| xyz12309 a răspuns:

Iti spun sigur cum e la mine, alocatie primesti pana la 18 ani dar faci o cerere cum ca iti continui studiile si primesti in continuare pana termini liceul...

10 răspunsuri:
| Anonymus123 explică:

Si deci pe timpul facultatii primesti ceva? happy

| fuzzer a răspuns:

Pana la 18 ani, de acolo practic esti matur.

| cooldreams a răspuns:

Teoretic, pana la 18. Practic, pana termini liceul (ma rog, aceste doua momente nu se suprapun intotdeauna din mai multe motive). La facultate nu mai primesti pomana, dar, daca iti trebuie banet, poti invata ca sa iei bursa sau sa te angajezi undeva cu juma' de norma!

Răspuns utilizator avertizat
| maddy673 a răspuns:

Pana la 18 ani....coolsad s-au dus banii de buzunar...

| NaTl a răspuns:

Alocatia o primesi pana la 18 ani deaorece esti mojar si poti sa muncesti ca sa te intretii.sad

| emyy31 a răspuns:

Pana la 18 ani.atunci devii major si nu mai primesti

| DianaSauNu a răspuns:

Pana la 18 ani happy

| MinnieMousez a răspuns:

18 ani ca de atunci esti matur..sau cum se zicea fund plz!