| Triunghi a întrebat:

Particip la un concurs de istorie. Trebuie sa fac un film in powerpointbatting eyelashes. Ce e aia laughing? De unde il iau? puppy dog eyes Nu stiu... ca pana acum faceam numai pe WMM [Windows Movie Maker]

Răspuns Câştigător
| PunkLollipop98 a răspuns:

Se zice prezentare in pp nu film.il gasesti in micrsoft office.Mai multe aici: http://office.microsoft.com/......59435.aspx

2 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

PowerPoint este un program din Microsoft Office. Daca ti-ai instalat Microsoft Office, trebuie sa ai si PowerPoint. In primul rand, deschizi pe Desktop un New Microsoft PowerPoint Presentation. Dupa aceea iti completezi filmul si completezi fiecare pagina cu informatii, cu poze, cu tabele etc. (tot ce trebuie pentru un proiect) Apoi iti faci fundalul ficearei pagini.
Mai multe afli din acest tutorial http://www.youtube.com/watch?v=QVCsilUpHsA&feature=player_embedded. Urmareste-l ca iti va fi de folos.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Power Point este un progarm care il are fiecare pc-calculatorwinking.Îl găseşti in START.Este uşor de folositwinking

Fundita?batting eyelashes

Sper că ţi-am fost de ajutorlove struck

Pa, pa pup:*