| naturecountess26 a întrebat:

big grin La ora de informatica trebuie sa fac un film pe Windows Movie Maker. Problema, este ca nu stiu ce tema sa-mi aleg... as vrea ceva interesant, sa starneasca curiozitateawinking
FUNDA!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Scrie despre "vulcanii noroiosi din Buzau", sau "crucea eroilor neamului" de pe Caraiman. Ai suficiente poze pentru o tema:
http://ro.m.wikipedia.org/wiki/Crucea_Eroilor_Neamului

| ElectronicPieces a răspuns:

Ceva interesant? Fa unul despre droguri. Căuta cazuri cu oameni distruși de droguri. Găsești atatea video-uri. Fa despre fumat, ca tot va atrage așa mult pe toți.

| CL0UD a răspuns:

Iti poti alege tema "scoala". Poti incepe sa o descrii din partea rea (cumva mai ironic) si pui o muzica pe fundal ce se potriveste cu situatia, dar apoi intrerupi brusc si spui "Stati. Dar scoala nu e atat de rea". (muzica de pe fundal e acum vesela) Apoi te apuci si o descrii din punctul bun de vedere. Succes!