ValiMocanu
| ValiMocanu a întrebat:

Participa careva dintre voi la Gay Fest, sau cum i-o zice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu particip zi de zi fara sa vreaulaughingIn Italia 50%sunt gaylaughing

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu ma duc. Gay Fest-ul tine o saptamana, oameni buni. Au fost filme, conferinte, concerte, dezbateri, expozitii. Ce e azi e doar marsul, o parte importanta, dar doar o parte, totusi, din gay fest. Cu precizarea asta, ma duc la mars. Am fost si anul trecut, si acum 2 ani. Nu stiu ce mars a fost vineri. Ala pentru 'familia normala'? Stiu ca azi de la 11 e marsul celor de garda de fier sau ceva de genul.

ValiMocanu
| ValiMocanu explică:

Si cum apreciati marsul de vineri, la care participantii au cantat Hristos a inviat! si Imnul?

ValiMocanu
| ValiMocanu explică:

Bro, eu stiam de Gay Fest. Dar, suna... mai bine zis, rasuna interesant si cum l-ai denumit tulaughing

| anonim a răspuns:

Pai eu nu am nimic cu ei, ba din contra, prefer sa fie cat mai multi gay, sa ne ramana noua mai multe fete.rolling on the floor

| gabimaris a răspuns:

Nu ma pasioneaza, treaba lor cu cine si cum se iubesc ei, atata timp cat nu ne intersectam!

| Lory_2572 a răspuns:

Bro de unde le mai scoti? Esti fenomenal...

| Onutzu a răspuns:

Daca totusi aveti curiozitatea sa va duceti sa vedeti parada de gay...Atentie! barbati sa nu va aplecati pentru nimic in lume laughing laughing

| yoannah a răspuns:

Doamne ferestee!
Oamenii asta sunt niste... (ma abtin)!
Este impotriva religiei si a legilor acestei tari!
Eu cred ca sunt un exemplu rau in aceasta lume...
O sa ajungem niste stricati cu asa oamenistraight face
Parerea meabig grin
Scuzati daca am jignit pe cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai intelept sa ma abtin de la comentarii privitoare la marsul pirtzarilorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni, este denumirea populara pentru homosexuali. Voi nu aveti rude la tara? ca eu am rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii nu au auzit de pirtzari. E destul de raspindit termenul. E sinonim cu gaozar. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu.
Am alte parade care mă atrag: modă, film, cultură, etc.
Pa, pa.