| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site gasesc si eu date despre liceul la care am intrat [2010] [Zinca Golescu-Pitesti] Informatii despre colegi, cadre, materii si etc? Vreau sa ajut o prietena.happy. Dau funditahappy!

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Pe www.EDU.ro, dar cel mai bine te duci la şcoală şi verifici.
Pa, pa

5 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Felicitari! Pe admitereliceu.ro gasesti cele mai multe informatii, cum a zis si cioco_tweety.
Gasesti acolo si un forum dedicat liceenilor, iar saptamana aceasta se vor face niste "clase virtuale, cu candidatii admisi grupati pe licee si specializari, ca sa va puteti cunoaste. Daca ti se pare utila informatia da te rog mai departe.

| Lollidella a răspuns:

Intra aici http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/ si selecteaza judetul tau si dupa trebuie sa te cauti :)

| Diana7383 a răspuns:

Edu.ro

| georgiiiy a răspuns:

Esti din Pitesti big grin
si eu sunt dar sunt in maria teuileanuthumbs up