| YoYo_BoMbOnik@ a întrebat:

Pe ce site gasesc Un om necajit de Mihail Sadoveanu? Nu gasesc niciunde.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Da, anticariatul ar fi cea mai buna varianta. Sau sa trimiti un mail la o editura sau la o librarie, poate au cartea in format electronic.

9 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Nu cred ca vei gasi pe net aceasta lectura. Doar la librarie, biblioteca, anticariat sau pe la vecini, prieteni, colegi. Uite totusi un link cu povestirea lecturii. http://www.referat.ro/referate/Un_om_necajit_da01c.html

| Ioana1984 a răspuns:

Buna sa stii ca nu cred ca vei gasi pe net asa ceva, cel mai bine du-te la un anticariat te costa si putin cartea sa o cumperi, pierzi prea mult timp pe net, e greu de gasit.Bafta.

| ASDSM a răspuns:

Pe scrib(www.scrii.ro)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe anii de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu o sa o gasesti si eu o caut de cateva ore pentru ca imi trebuie la sccoala si trebuie sa ma duc la biblioteca nu pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am! Am si eu nevoie de poveste ...haideti cu raspunsuri va rog!