| N538961518 a întrebat:

Pe timpul dinozaurilor(triasic, jurasic, cretacic) exista marijuana? sau stramosul ei?

Răspuns Câştigător
| mariusres a răspuns:

Daca exista planta respectiva, nu avem de unde stii(plantele se conserva foarte greu). Dar cu siguranta existau plante halucinogene, poate chiar stramosi ai marijuanei. Si astazi exista o gramada de plante pe care nu le cunoastem si nu stim ce efect au.

9 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Presupun ca da

| RamonaMn a răspuns:

Nu'mi imaginez un dinozaur vegetarian-drogat laughing

| leluc a răspuns:

Cu siguranta un stramos. Imposibil sa nu fi evoluat in atatea mii de ani.

| hugin a răspuns:

Da un stramos asa Mare Mare din care puteai sa faci un joint de 2 - 3 m chiar mai mare daca era sezonu bunhappy

| onlyme_3202 a răspuns:

Mai da ce tot ai tu cu drogurile? k nu inteleg, prea insisti cu tema asta. daca ai o problema si vrei sa ceri un sfat fi sincer si o sa iti dam ajutor. (sper sa nu sune a rautacioasa, chiar nu intentionam, is sincera)

| irynna a răspuns:

Presupun ca a existat si atunci insa nimeni nu stia de existenta ei.

| Elena0210 a răspuns:

Tu de crezi ca au disparut? Au laut o supra dozalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles. Pai cum au disparut dinozaurii?
Glumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!