| NICKSOOO a întrebat:

Pentru cei care au ask.fm (site unde pui intrebari "anonime" cuiva ); daca am apreciat un raspuns se poate dezaprecia? Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Poi in dreapta jos sub casuta in care vrei sa scrii intrebarea, ai bifata sau debifata [intrebarea anonima]. Daca vrei sa trimiti anonim bifeziwinking

| NICKSOOO explică (pentru вσмвση3ℓ):

Nu asta am intrebat-cum sa pun o intrebare anonima-; ci cum dezapreciez, dupa ce am apreciat un raspuns al unei intrebari, puse de alta persoana

| вσмвση3ℓ a răspuns:

A, scuze, nu merge sa dai dislike...

| AlinSUNT a răspuns:

Nu, nu se poate dezaprecia am incercat si eu dar nu am pututsad

| Radu_Georgiana_2000 a răspuns:

Hey, da intrebari anonime poti pune, dupa ce ai scris intrebarea in partea dreapta ai bifat intrebare anonima, dai pe raspuns si esti anonim schiar daca iti spune tie ca... a raspuns la intrebarea ta. Nu poti sa dai ds-like pe ask.fm! Imi pare rau! Sper ca te-am putut ajuta!