| Mariassw a întrebat:

Pentru examenul de admitere la Drept (din gramatica si economie) te ajuta mai mult sa dai bacul la economie? Sau este mai aprofundat la bac si nu merita?

2 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Normal ca te ajuta. De ce sa inveti la o alta materie in plus pentru bac, daca exista posibilitatea sa inveti economia si sa iti fie de folos si la admitere si la bac.

| Mariassw explică (pentru Dintrebare):

Ma gandeam ca poate e mai diferita aia de la bac mai aprofundata fata de admitere