| lucindaprice44 a întrebat:

Plz! Am si eu nevoie de parerea voastra! Cat la suta va place sa cititi?

Răspuns Câştigător
| Iσαηα a răspuns:

Mie sincer imi place. 95 %. happy

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

100%,dacă ceea ce citesc îmi place. Sunt carţi pe care nu le las din mană pană la sfarsit.

| monstrulet a răspuns:

Cu minus?

| NoNameJunior a răspuns:

80%.si sunt sincera acum.cand am nervi nu imi place absolut deloc sa citesc dar cand sunt calma si nu prea am ocupatie, o fac.

| NuDauFunda a răspuns:

Eu nu prea am rabdare sa citesc beletristica, dar ii apreciez pe cei care citesc des.

| Anytsa a răspuns:

Sunt multe feluri de a citi. De exemplu pe net 100 % iar ca, carte vreo 80 %.

| Mikezilla a răspuns:

1%

| ღRarityღ a răspuns:

Pai mie asi zice un total de 99 % la suta big grin

| ஐShadowஐ a răspuns:

100% majoritatea cartilor pe care mi le cumpar sau mi le cumpara mama sau tata nu le las pana nu le termin de tot

| BloodyAngels a răspuns:

Sincer da foarte sincer 50%