| alexx102428 a întrebat:

In ajutorul zilnic care e parerea voastră? Cat la suta folosim mâinile si cat la suta folosim picioarele?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

2% picioarele. 4% miinile. Cam 15% vederea. Scotind celelalte, restul, peste 50%, ii apartin creierului.
Cam putin pentru miini, nu? happy

| georgyanaaa a răspuns:

Cum adica cat la suta ca ambele le folosesti in acelasi timp doar ca cu mainile mai apui un lucru sau mai faci ce va si prcioarele mergi cu ele ca daca nu ai merge ai sta

| VortexLuz a răspuns:

Prietene, ambele functionează 100%, deoarece n-ai putea să faci nimic fără ele.