| cineva_6045 a întrebat:

Poate cineva sa imi dea ceva idei`despre "profesorul in viziunea mea"

am nevoie urgent si nu gasesc nimic`big grin

sau "carnavalul viselor" big grin

nu am nici o idee`tongue

Răspuns Câştigător
| purex a răspuns:

Daca i vorba de literatura, ai putea sa iti pui imaginatia la contributie ( sau ai putea lua o pipa ce tear umple de imaginatie laughing ). oricum un profesor in viziunea ta ar putea fi exact profesorul la care visezi, cel care tiar putea explica intr-un anumit fel cum nu o face nimeni altu, iai putea atribui un stil de a fi ce le lipseste altor profesori. Iar la carnavalul viselor, acolo ar putea fi o multime de idei happy mie imi vin atatea in cap incat nu stiu cu care sa incep laughing oricum revenind la tema, te poti gandi la fel la un carnaval pe care il organizezi tu, neavand limite happy