| madutsa_6681 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva ce lecturi se studiaza in clasa a9-a la mate-info?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Eu am facut:Dona Alba
Domnisoara Christina
Androginul
La rascruce de vanturi
Amintiri din copilarie
Catea nuntii
Romeo si Julieta
Moara cu noroc
Morometii
(am mai facut)
http://www.netbuzz.ro/......-q-61.html

4 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Ahh,mate-info.Eu tot la profil d-asta sunt.C++,Pascal(fibonaci,elemente distincte, intersectie, reunire, suma cifrelor, lista poate continua)
Mate-info e un profil greu. Daca nu esti la intensiv informatica faci 2 h/saptamana, iar daca esti la intensiv faci 4h/saptamana.
Probleme in pascal si c++care sunt destul de ciudate. Teza la info, mamalaughing crunt.Nu vreau sa te sperii, dar asa e.In schimb ai mai multe avantaje.Informatica te face sa gandesti logic. Poate o sa ai in clasa colegii olimpici la info sau mate sau amandoua si copiezi tema de la ei pentu ca altfel iei 3laughing
Nu zic ca tu nu ti-ai face tema, dar unele probleme grele.Majoritatea colegiilor tai o sa fie baieti.O sa te intelegi bine cu unii dinte ei, iti garantez.
La matematica e putin mai greu decat la stiintele naturii.Nu foarte mult.
Succes!happy

| madutsa_6681 explică (pentru LoveToHate):

Eu intrebam. daca poti sa imi spui ce lecturi o sa studiez la romana.

| LoveToHate a răspuns (pentru madutsa_6681):

Stiulaughing dar am vrut sa te informez mai mult despre cum este la mate info.laughing
M-a luat valul si am uitat de intrebarea ta.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Consultă lista din josul paginii la http://lecturirecenzate.ro/