| Druidul a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva un site bun, de unde pot si eu a primesc informatii utile despre niste facultati?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RagingZeus a răspuns:

Http://www.edmundo.ro/

Cand s-a organizat intrunirea saptamana trecuta la Bucuresti unde au fost facute diferite oferte pentru facultati din strainatate, am aflat despre acest site, Edmundo. M-am inregistrat acolo, si am primit un mail de la ei cu mai multe facultati care indeplinesc cerintele cerute de mine pe fisa.

Deci, cu alte cuvinte, iti sugerez sa verifici linkul de mai sus si sa intri in contact cu aceasta firma, pentru ca este una care se respecta, una care are legaturi bune cu facultatile din strainatate, si este una care sincer te poate ajuta.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Druidul explică (pentru RagingZeus):

Iti multumesc pentru site, o sa ii contactez.
Funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educativa.ro