| zurick a întrebat:

Poate să se întoarca un profesor la o anumita clasă din semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| PatriciaTimis a răspuns:

Da,se poate happy Depinde daca aveti la materia respectiva un alt profesor, nu mai cred ca se poate intoarce. Da daca nu e problema asta, eu cred ca se poatewinking

12 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Se poate intoarce oricand inapoi!winking

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Da,se poate!batting eyelashes

| HighDefinition a răspuns:

Desigur.

| zurick explică (pentru HighDefinition):

Dar daca avem un alt profesor(un idiot) poate veni inapoi persoana pe care noi o iubeam?

| Furculingură a răspuns (pentru zurick):

Da, poate. Dar asta nu înseamnă că se va întoarce sigur.
Depinde de ce a plecat respectivul profesor.

| zurick explică (pentru Furculingură):

Am întrebat doar dacă poate, de vrut ştiu sigur că vrea să se întoarcă.
Mersi de răspuns :-D

| lalla97 a răspuns:

Pot sa se intoarca.din pacatestraight face

| zurick explică (pentru lalla97):

Crede-ma ca mult mai bine ar fi daca s-ar intoarce
Ora de mate era cea mai frumoasa si acum e urat cu alt profesor crying

| Pitian_Florinel_1982 a răspuns:

Se poate intoarce chiar daca este inlocuit/a, dar numai daca inlocuitorul pateste ceva si nu mai poate veni la scoala.

| Anonimutza123 a răspuns:

Nu stiu daca din fericire sau tristete pentru tine, dar oricand se poate intoarce profesorul innapoi...Mult succesc happy

| byyoubecauseisok a răspuns:

Pai depinde daca nu si-a gasit alt loc sau daca i se mai permite sa se intoarca. intrebarea ta nu poate avea un raspuns sigur

| zurick explică (pentru byyoubecauseisok):

Cum adică dacă i se mai permite să se întoarcă?
Cine să-i permită să se întoarcă?