| MyName_4993 a întrebat:

Profilul liceului conteaza pentru facultatea pe care o voi urma? As vrea sa devin doctor si sa intru la liceul iulia hasdeu din Bucuresti. MULTUMESC

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Nu prea conteaza, dar ca sa te ajute pe viitor e bine sa ai bazele biologiei sau chimiei din liceu pentru ca altfel iti va fi greu sa o iei de la zero.

| Blosssom a răspuns:

Conteaza foarte mult. Daca vrei sa te faci doctor du-te la stiintele naturii. Succes!

| jarulitza a răspuns:

Inscrie-te cu incredere la Hasdeu, pentru ca nu conteaza profilul urmt, doar ca trebuie sa inveti pentru admiterea la facultate separat biologie si ce-ti mai cer ei la medicina.