| Alexalice10 a întrebat:

Puteți sa imi dați niște idei pentru o compunere despre o floare care trăiește in românia, motivând alegerea si prezentand infatisarea si mediul de viața.

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Cand dau la,, Intrebari fara raspuns''vad doar teme si doar teme!
Doar copii pana in 11 ani care isi fac temele pe TPU!
Ce treaba are tema ta cu educatia? dar cu cultura generala?

| Alexalice10 explică (pentru misterioaѕa):

Nu cred ca asta e un raspuns la întrebarea mea. Si nu cred ca o alta categorie ar fi fost mai potrivită. Ar fi trebuit sa o postez la dragoste dupa părea ta?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Alexalice10):

Ba este un raspuns,dar faza e ca tu nu ai postat o intrebare!
Pai nu este nici o categorie potrivita pentru raspunsu`tau(ca nu putem numi intrebare).Ce spui era bine daca era categoria,,Teme''?
Parerea se scrie nu,, parea''. Intai invata romana si dupa aia sa comentezi! Plus de asta sunt mai mare ca tine, mult mai mare!
O zi buna!

| XxMalinutzaxX a răspuns:

Fa-ti tema si singura