| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Romana, matematica, religie, sport, biologie, geografie, istorie, fizica, chimie, economie, informatica, tic, engleza si franceza.Inafara de toate acestea, mai este vreo alta materie care se face in clasa a 11a la profilul matematica-informatica?

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Astea sunt toate.

| Domyno a răspuns:

Nu, astea sunt toate.

| Danitzu a răspuns:

Mai ai 5 optionale.care impreuna cu purtarea si cu celelalte materii trebuie sa fie in total 20

| Didu a răspuns:

Logica :-? M-am uitat in orarul de la M1 :D
http://cnmv.ploiesti.roedu.net/fisiere/11.htm

| neamtzu92 a răspuns:

Da o sa incepi co module si o sa iti sara din calcul biologia, desenul si inca vreo 2 materi ...si o sa ai vreo 11 module