| maria11579 a întrebat:

Romania este membra NATO (Organizația Tratatului Atlanticului de Nord) din anul...
a) 2001
b) 2007
c) 2004

Răspuns Câştigător
| nydybody a răspuns:

29 Martie 2004

8 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

2004!

| SimoDR a răspuns:

Din 29 martie 2004 Romania isi exercita statutul de membru cu drepturi depline in NATO

| xloverush a răspuns (pentru SimoDR):

2004...ce simplu

| SimoDR a răspuns (pentru xloverush):

Nu sunt sigura ca am inteles comentariul tau la raspunsul meu, dar sunt sigura ca daca ai avut intentia de a fi ironic/a, ai gresit total persoana. Nu ma sifonez deloc.

| xloverush a răspuns (pentru SimoDR):

Mah eu i-am dat raspunsul omului si acum tu ma iei la rost?

| IQ156 a răspuns:

2004(stiam inainte de a vedea raspunsurile celorlaltor persoane)

| alexralu34 a răspuns:

| BoOmLiike a răspuns: