| UnBaiat439 a întrebat:

Cum credeti ca va fi Evaluarea Nationala la romana :
1. Mai grea/usoara ca la simulare
2. Mai grea/usoara ca sesiunea speciala

?

8 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

1. Teoretic, ar trebui să fie mai uşoară.
2. Puţin mai grea ca la olimpici, poate chiar la fel de grea.

| Razvy9931 a răspuns (pentru MadRaven):

Cum mai grea ca la olimpici?
La olimpici a fost foarte usor. Daca e mai greu inseamna ca noi suntem olimpici?!

| MadRaven a răspuns (pentru Razvy9931):

Nu te lua de mine, că nu fac eu subiectele laughing
La olimpici mereu e mai uşor.

| stlucian a răspuns:

Nu va fi nici grea pentru cei care stiu si nici usoara pentru cei care stiu prea mult.

| alexs99 a răspuns:

Nivelul de dificultate va fi mai mic fata de subiectele date la simulare.Cel mai probabil, acestea vor avea acelasi tipar ca cele date la sesiunea speciala.
O seara buna.

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii :*. Normal ca va fi mai usoara.Simularea a fost mai grea, deoarece au vrut ca sa ne pregateasca mai bine. Stai linistita mult mai usoara ca olimpiada.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| GiCa9906 a răspuns:

Mai grea ca simularea, ce e sesiunea speciala?

| Andreeeaaaa14 a răspuns:

Depinde ce clasă eşti big grin