| NumePublicAnonim a întrebat:

Salkiss! Poate cineva sa-mi spuna la ce liceu din Bucuresti pot intra cu media 7.50?

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

In fiecare an in clasa a8-a se imparte de la secretariat un catalog cu lista liceelor si ai acolo toate informatiile(media de admitere, adresa, nr de tel, etc). Ai rabdare sa vina acea lista sa te uiti pe ea si iti vei alege liceul in fuctie de aptitudinile tale si de medie(pentru ca suntem la inceput, de unde stii tu ce medie o sa ai pana la sfarsit?)