| NumePublicAnonim a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva la ce liceu pot intra cu media 7.50!

6 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Pai depinde la ce liceu vrei sa intri ...de unde esti? la sfarsit de a 8 primiti o carticica cu liceele din judet si la fiecare liceu si profil scrie ultima medie admisa...io am avut colegii care au intrat la licee bune si ca medie mai mik. nu-ti fa griji

| Geronimo9234341 a răspuns:

Da...Liceul,, Trebuia sa inveti mai mult"

| dyannee a răspuns:

Depinde de unde esti.De obicei la liceele industriale se intra cu medii mai mici, dar si la cele agricole(evident).

| Genesis29 a răspuns:

La Agricol!

| Genesis29 a răspuns:

Sau auto.

| DenisaMetal a răspuns:

Inante cu 2 saptamani. dea termina scoala vei primi un un formular in care scrie scolile si medile si te vei putea incadra dupa medie la scoala dorita.