| allyx14 a întrebat:

Sal TPUhappy
am o pb, sunt corijent la matematica pentru prima (sunt cls a 9a) si vreau sa stiu cam ce se intampla....adica, ce trebuie sa fac ca sa trec...happy

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Trebuie sa stii materia de clasa a 9 a la perfectie, sau aproape la perfectie. Depinde de toleranta profesorilor, dar in general toti trec la corijare.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Pai in afara de invatat, depinde.Esti corijent pe un semestru poate.thinking (asa inseamna ca daca ai 4 deexemplu pe al doilea si 6 pe primul, nu dai vreun test, deci nu ramai anual, dar totusi singurul lucru care se va intampla este acela ca va aparea ca esti pe semestru.Si lol daca pe an atunci pune-te cu burta pe carte ca sa treci clasa laughing

| Moloce_Ionut_1999 a răspuns:

Sa inveti happy Alt raspuns nu as vedeawinking