| cosmin2208 a întrebat:

Am o problema mare si va rog frumos sa ma ajutati. Anu asta am intrat la liceu pe profil de matematica-informatica dar nu fac fata la matematica si voi ramane corijent pe primul semestru. Vreau ca in semestru 2 sa ma transfer la un alt liceu la profil de filologie si vreau sa stiu daca ma mai pot transfera la alt liceu daca raman corijent la materii pe primul semestru?

1 răspuns:
| Sabinaa09 a răspuns:

Trebuie sa incerci sa-ti scoti medie mare pe primul semestru` si cred ca trebuie sa dai si o diferenta de bani ca sa te poti transfera.Nu stiu sigur.