| Andrei_Dragos_1997 a întrebat:

Salam Aleikum TPU! As dori sa stiu,bine-nteles daca stiti,care ar fi media de admitere la facultatea de Automatica si Calculatoare din cadrul U.P.B(Universitatea Politehnica Bucuresti), atat la CTI cat si la IS.Merci!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti care o sa fie media de admitere din acest an.
Poti afla care a fost media din anii anteriori, de pe site-ul oficial al facultatii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se da examen de admitere... cine stie care vor fi rezultatele

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM mediile de admitere de anul acesta? =))

Cel mult, ţi le pot indica pe cele de anul trecut - vezi linkul :
http://www.studentie.ro/......e-admitere

Toate cele bune!