| anonim_4396 a întrebat:

Sall.ati dori sa ma ajutati si pe mine... daaca puteti sau vreti...oh go on
imi trebuie si mie o compunere cu titulu "Amurg de toamna"
multumesc mult! kiss
sau dati-mi o idee. de compunere kiss
big hug

3 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nu iti faci temele pe site si eu am atatea teme si destul de grele si nu m-i le face nimeni
tu stii cel mai bine sa ti-o faci ca doar e a ta si o sa iei nota pe merit big grin

| DouaPuncteD a răspuns:

waiting... fata. lasaoh go on. te ajut eu la scoalalaughing. nu vezi ca nici macar o idee sau doua nu pot sa iti dea caci gata vine subtitlul "teme pentru acasa". Lasa. i in paceoh go on

| Ada234 a răspuns:

Da stiu mi-am facut-o dar ma gandeam ca sti voi ceva mai frumos niste fraze mai frumoase decat ale mele. sad