| codax a întrebat:

am intrat pe profil comert... la ce sa da teze, e greu profilul?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

> In primii 2 ani se da teza la:romana, mate, engleza sau franceza
> Iar in urmatorii 2 ani se da teza la:romana, mate, economie

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Sal!
1. nu ai intrat pe profilul, ai intrat la profilul
2. la ce se dau teze, nu la ce sa da teze
3. profilul este greu doar daca este vorba despre un profil metalic cu o greutate definita... un profil educational nu are cum sa fie greu!
SPOR!

| codax explică (pentru drhotzu):

Am pus doar o intrebare...Nu trebuie sa stai sa ma critici acum.Asta e sunt analfabet, dar macar nu mai raspunde ca nu ma ajuti cu nimic

| d3men7zel a răspuns:

Teza se da la mate matica,romana, engleza, franceza, germanawinking nu nu este greu un profil greu atat timp cat iti place ceea ce faci, dar e mai multa contabilitate din cate stiu eu sad Funda?:d