| Monylove a întrebat:

Am pe sem 1 media 7 la mate si in acest semestru ma paste corigenta deoarece am un 3 si un 4. Daca doamne feri ma lasa profa corigenta pe acest sem trec sau dau corigenta?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Poate sa iti iasa media 3 sau 4, ca nu ramai corigenta pentru ca 7+4/2=5, 5 7+3/2=5 deci treciwinking

2 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Iti dai corigenta in vara. Totusi nu te-as sfatui sa te lasi pe vara pentru ca profa nu e obligata sa vina in vara. Succes happy

| anda06anda a răspuns:

Iti dai corigenta!