| Cipy23 a întrebat:

Anul asta trebuie sa intru la liceu si am media de admiter 8.34. As vrea sa ma duc la un liceu economic Xenopol cu mdeia de 7.60.As vrea sa imi spuneti c um e acolo etc. Multumesc anticipat! Dau funda 100%

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Am o prietena acolo.Stiu ca acolo sunt profesori buni de informatica si romana.In rest sunt ..cum sa zic... cam blanzi si nu prea stiu sa se impuna.

| Cipy23 explică (pentru Ceriik):

Ms de raspuns. Si ce nu e bine ca sunt blanzi? laughing) Eu doar profesorii din astia am avut si imi place laughing

3 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Desi ti-am mai raspuns o data, nu mai republica intrebarea.
Imdeea e ca e un liceu bun, dar nu sunt sigur cu media ta daca intrii acolo. Mai poti trece si unele licee mai medii pe foaie.
Mult succes!

| Cipy23 explică (pentru youmail):

Nu am republicat-o am pus-o la mai multe categorii, pentru ca nu stiam in ce categorie sa o pun laughing