| pasarica123 a întrebat:

Sall TPU
dacă am media anuala 8.76 și sunt la liceu in clasa a 9. a credeți ca o sa i au premiu?
În clasa suntem 35 și eu sunt al 15 lea

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Întrebare cît de la un cap de „păsărică".

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din moment ce eşti al 15-lea ( după medie ), NU cred că primeşti nici Menţiune sad

Toate cele bune.

| DanielPH a răspuns:

Premiul I, la mine cel putin se acorda elevilor cu media de 9+.
Daca esti al XV-lea nu cred ca vei primi nici macar mentiune fiindca esti pe locul 15 din 35.

| Nix15 a răspuns:

De obicei se acorda premiu celor cu media cea mai mare, adica 4 sau 5 elevi. Depinde si de unitatea de invatamant