| PokemonPew a întrebat:

nu stiu cum se numeste progremul ala de modificat poze, adica poti sa te pui in poza si o modifici si poti sa faci sa apari intr-un peisaj oricare. Dau funda cine stie.

Răspuns Câştigător
| hiphopgirl a răspuns:

Pizap,sunphoto.

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cred că te referi la "PhotoFiltre". Îl poți folosi doar 30 de zile, pentru că-ți trebuie licență.
Dacă vrei să-l descarci :
http://photofiltre.en.softonic.com/.
Baftă!

| ares8 a răspuns:

Buna!
Sunt multe programe de acest gen : PhotStudio, PhotoScape, Adobe Photosiop, Ghimp, Picassa Etc.
Ti le-am enumerat pe cele mai uzuale. Dintre toate Scape-ul mi se pare mai usor de folosit happy

| fanepop a răspuns:

Photosiop in el iti poti pune aripi modifca ochii sa te pui intr-un peisaj

| Maiiiaaa a răspuns:

Photoscape ?

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Photosiop.In el poti edita o poza cum doresti tuwinking

| MsDutchess07 a răspuns:

Eu stiu de photosiine happy acolo te poti pune in multe peisaje.happy Bafta big grin