| maricel a întrebat:

Stie cineva un program de modificat poze? Adica vreau sa pun un alt peisaj in spatele persoanelor din poza. Se poate?

10 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Uite aici destule site-uri:
http://www.dexblog.ro/modifica-pozele-online/
Sper ca am putut sa te ajut.

| Barney a răspuns:

Se poate cu Photoshop.

| Skylerx a răspuns:

Photoshop.

| ღClauuღ a răspuns:

Incearca picnik,pizap, taaz, photoshop, incearca sa le combini poate iese cum iti doresti.Bafta:*

| maricel explică:

Nu gasesc photoshop, cum se face?

| Barney a răspuns (pentru maricel):

Cum nu gasesti Photoshop?

1. Cumperi Photoshop de www.adobe.com
2. Folosesti Pen-Tool

Daca nu sti da-mi mie pozele si o sa le fac eu.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Da decupezi poza doar pe fundal ca sa ramana doar personajele si o faci in format png. o fata le face pe gimp si ii ies bine eu le fac pe photofiltre si imi ies cam in ceata worried si le pui pe un fundal pe photoscape mai simplu photoshop...

| NoFkinName a răspuns:

Iti pot da un site care este usor de folosit. http://pizap.com/pizap.php?width=1280. Dai la edit si apoi selectezi backgroundul, dupa poza dorita si colorezi portiunea dorita apoi, ea va aparea pe background. Succes!

| xiusa2003 a răspuns:

Photoshop e cel mai super

| Sentimente_Kurvar_Ku_1992 a răspuns:

E bine asa