| codax a întrebat:

tocmai am terminat clasa a8a si am dat examanenele problema e ca ma uitam pe net la licee si am vazut I.C. Bratianu profil mecanica medie 4.20 o fi vreo greseala sau acum este si profilul asta uitati site http://www.admitereliceu.ro/......nu-pitesti si la mai multe licee am vazut de ex la Odobescu am vazut profil cu media 5 parca estetica si igiena corpului omenesc

Răspuns Câştigător
| dodo1530 a răspuns:

Nu, nu cred ca este vreo greseala. Cei care opteaza pentru respectivul liceu si profil sa fi avut mediile foarte scazute...
Ia in consideratie ca aia e ultima medie, nu o stii pe prima.winking