| Sapp a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta si pe mine cu niste inormatii? ....nu stiu la ce profil sa dau...la mate-info sau la stiinte ale naturii? FUNDITAAAA pentru cel mai bun raspunswinkingtongue

Răspuns Câştigător
| DyluLilu a răspuns:

Nici eu nu sunt decisa. cred ca totusi voi da la stiinte deoarece mi se pare cel mai bun in sensul ca le are pe toate. daca stai bine cu mate atunci mergi la mate info, eu zic ca poti merge si la stiinte pentru ca faci multa mate si acolo nu doua ore pe saptamana. Multa baftawinking

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Depinde ce iti place mai mult, daca te descurci la mate, du-te la mate-info.

| Meap a răspuns:

Buna,Sapp.
Pai eu nu te-as putea sfatui decat sa mergi la profilul care il stapanesti mai bine.
Mai pe scurt :Te fixezi exact pe ceea ce stii!
Succes!

| Mimi2011 a răspuns:

Doar tu poti decide in functie de cat de bine te descurci. Daca iti place chimia, biologia si fizica mergi la stiinte, iar daca te pasioneaza mai mult matematia si domeniul acesta al informaticii si IT-ului mergi la mate-info.

| Mimi2011 a răspuns:

Doar tu poti decide in functie de cat de bine te descurci. Daca iti place chimia, biologia si fizica mergi la stiinte, iar daca te pasioneaza mai mult matematia si domeniul acesta al informaticii si IT-ului mergi la mate-info.