| McDieZ a întrebat:

Sallutare! Verau sa va adresez o intrebare :

Daca nu m-am prezentat la probele orale de bacalaureat in sesiunea a2a... pot da probele scrise? * Fundita *

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Daca ai promovat probele orale in prima sesiune, atunci poti merge sa le dai pe cele scrise (asta daca te-ai inscris pentru asa ceva), dar daca nu le-ai luat si nu te-ai prezentat nici acum nu poti da nici restul!

| Lysander a răspuns (pentru Dana211):

Ba da, poate! Daca nu te duci la oral poti sa dai scris(chiar daca nu ai dat oral in vara) dar o sa fii considerat "picat" si oralul o sa-l dai la anul.

| Dana211 a răspuns (pentru Lysander):

Si atunci cum iti explici ca in prima sesiune cand se sustine bacul daca nu treci de oral nu te baga la scris? Nu e acelasi lucru ca si in toamna?

| Lysander a răspuns (pentru Dana211):

Se pare că nu (ştiu din propria experienţă sad )

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Fundita, eu cred ca scoala nu e de tine...

| 0Mark a răspuns:

Nu poti