| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Sallz TPU! Ce sa aleg intre designer si dj? big grin avand in vedere ca tata ma sacaie sa aleg dj pentru ca zice ca se transmite din generatie in generatie etc etc blah blah blahhhh laughing ce sa aleg, eu nu am nicio idee HELP me.Pleaseee! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Te rog sa nu mai acorzi funda doar pentru a primi un raspuns. Funda se acorda unui raspuns castigator. Facand acest lucru, indemni unii useri sa raspunda iresponsabil sau alaturea de intrebarea ta, doar pentru a obtine aceasta necuvenita funda!
Referitor la intrebarea ta, cele doua optiuni n-au nimic in comun. Doar de tine depinde alegerea. In viata trebuie sa-ti alegi meseria care iti place, nu ce vrea tata sau mama, pentru ca va fi o corvoada pentru tine mai tarziu. Faptul ca nu ai nici o idee, inseamna ca nici nu te gandesti la viitorul tau. Daca ti-as sugera sa te faci chirurg, ai face asta? Sigur ca nu! Totul depinde doar de tine. Intreaga viata ne este influentata, sau chiar depinde de alegerile pe care le facem. Mai tarziu, daca vei avea un esec, vei da vina pe tatal tau sau pe unul dintre noi. Alegand singur, vei fi responsabil de alegerea facuta.

| MadnessCaffe a răspuns:

Depinde ce iti place mai mult... moda sau muzica.Ca sa vii DJ trebuie sa fii creativ si pana la urma tind sa cred ca este doar "la moda", dupa lumea va gasi altceva si tot asa...DJ nu o sa poti fi toata viata, ca doar la 50 de ani nu o sa fi DJ.Asa designer poate tine mai mult timp deoarece tot ce trebuie sa faci e sa te adaptezi la noile lucruri.

| RфZaημtzα a răspuns:

Designer.Alegerea perfecta.Eu asa zic.Acum deinde si de ceea ce iti place tie.Designer e pe viata, pe cand dj nu prealaughing.
Xoxo.Livia.

| Anna04 a răspuns:

Trebuie sa alegi ceva ca o sa-ti placa si ceva de viitor te vezi dj la... 40-60 d ani? trebuie sa ti la ceea ce faci si sa lucrezi cu drag ca sa ai succes

| kidda0kettamine a răspuns:

Pfff...
eu sincer as alege dj si as da orice ca ai mei sa ma sustina in asta love struck
dar depinde ce vrei tu happy
moda sau muzica?