| onix_6028 a întrebat:

Saltare..am o intrebare... am luat la bac. 5.00 la romana.5.00 mate. 7.80 geografie=5.93(3).vreau sa fac contestatie la romana... am vreo sansa? adica profesorii care corecteaza mai maresc nota? mai trag de nota acolo 20 de sutimi? din ce stiti voi sau ati auzit? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| arn a răspuns:

Eu zic sa faci, deoarece nu ai ce pierde..este posibil ca, dupa o noua corectare, nota sa ti se mareasca..depinde f mult de corectori! Funda?

1 răspuns:
| pieptdepuiprajit a răspuns:

Se impune sa faci contestatie. Ce mai ai de pierdut?