| EmiliaEmy3030 a întrebat:

Azi s-au afisat rezultatele la bac. prima sesiune din iulie am luat la romana 5.00 istorie 5.00 si geografie 7.20. am facut contestatie la istorie si tot 5.00 mi-a dat. acum am dat iar la istorie in sesiunea august septembrie si am luat 5.20. am facut contestatie si acum astept. ce spuneti credeti ca este posibil sa imi dea 60 de sutimi la contestatie? sunt sigura ca meritam mai mult.

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Desigur, daca ai facut mai mult, si daca ai stiut, este posibil sa primesti mult mai mult. Dar daca nu ai facut ceea ce trebuia, nu vei primi. Bafta oricum!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa-ti dea, dar este posibil si sa-ti ia!

| Azµre a răspuns (pentru neutrino):

Eu nu pricep cum e posibil așa ceva... să iei nota 5 la istorie unde trebuie să fii bătut în cap să nu iei minim 6 când ai 2 texte la prima vedere...

| neutrino a răspuns (pentru Azµre):

Intreab-o pe ea cum a ajuns la aceasta performanta, nu pe mine...

| Azµre a răspuns (pentru neutrino):

Degeaba o întreb că îmi va tăia craca de sub picioare cu dumnezeu știe ce răspuns inteligent...

| ErrorFound a răspuns:

"Rusanie maistri popa, rusanie!"
Poate sa ti le dea, poate sa ti le ia. Daca ai o nota asa mica nu e bine sa te risti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Meritam mai mult". Replica asta am intalnit-o doar la prostii aia care isi pierdeau noptile si zilele prin cluburi in loc sa invete. Nu stiu cum ai fost tu, dar nu esti mai buna de atat.