| T3JS a întrebat:

Am cateva imagini de diferite marimi si as vrea sa le reduc pe toate la aceeasi dimensiune! Stiti cum as putea?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Prea complicat laughing download irfanview si dai resize mai simplu decat photoscape

| RomulusMilea a răspuns:

Te referi la aceeaşi lungime, respectiv aceeaşi lăţime a pozei, sau te referi la dimensiunea pe disk (KB, sau MB)? Mulţumesc.

| T3JS explică (pentru RomulusMilea):

Aceasi lungime si latime

| geanny14 a răspuns:

Prin programul photoscape la resize happy
Succes

| k1d0o a răspuns:

Cel mai simplu intra pe http://www.picnik.com/ iti faci cont si acolo iti poti modifica poza cum vrei;) si nu ai nevoie de photoshop sau alte programe in pc e online :P