| anonim_4396 a întrebat:

Salut am cumpărat o pereche de adidași și mă strâng foarte tare ce pot să fac să îi lărgesc puțin? Acord fundă!

Răspuns Câştigător
| Mika2699 a răspuns:

Incearca sa stai/mergi cu ei prin casa cu niste sosete mai groase asa sigur se vor mai largi...

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat, ce vârsta ai? mersi.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt băiat si am 17 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

îi duci la cizmar

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare, de ce nu-i returnezi? Îi duci în ambalajul original, vorbești cu vânzătorul sau cu șeful magazinului și îi spui problema...

| Felissa13Eden a răspuns:

Iei niste pungi micute de plastic si le umplii cu apa, apoi le înnozi.Pui pungile in adidasi si ii bagi in congelator.
E ciudat, stiu, dar merge sigur.Mie mi-a mers cu niste tenesi 38, si eu port 39-40.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Du-i la cizmar sa-i puna pe calapod. Pentru 5 lei nu merita riscul de a-i strica.

| AliceFirea a răspuns:

Ia-ti 2-3 perechi de sosete groase in picioare si incalta-te cu ei, poarta-i prin casa cu acele sosete cateva zile, pana simti tu ca s-au "lasat".

| BB4Eva a răspuns:

Se largesc in timp.

| Ahmed13 a răspuns:

Pai o sa se 'largeasca' in timp mergand cu ei