| icerose27 a întrebat:

Am de facut cu inca doua colege o piesa de teatru pentru ora de romana.Nu stie careva o piesa de teatru cu trei fete?
Daca stiti va rog mult sa imi spuneti.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
http://www.tpu.ro/......ne-va-rog/
Scrie pe google piesa de teatru in trei sau piesa de teatru trei personaje feminine.Bafta! :)

| darrio2007 a răspuns:

Mai cautati o femeie putin mai in varsta si puneti in scena Soacra cu trei nurori.

| Cupcake a răspuns:

Five o'clock de I.L. Caragiale. Doar ca va mai trebuie un baiat. Pup

| mady9 a răspuns:

Five a clock de I.L. Caragiale, dar va mai trebuie un baiat.

| AndreeaVlad0 a răspuns:

Sarea in bucate, dar va mai trebuie personaje...

Întrebări recente