| minrest a întrebat:

Am mare nevoie de un manual de limba engleza Wow, de clasa a v a. Locuiesc în București. Știe cineva cum pot sa găsesc?

Răspuns Câştigător
| lulu03 a răspuns:

Poti incerca la o librarie. Daca nu gasesti sa cumperi, cere unui coleg manualul sau, ia numarul de telefon al editurii, suna si comanda-ti una noua! ☺

| minrest explică (pentru lulu03):

Multumesc. Toate astea le-am incercat inainte sa intreb. O zi buna.

| minrest explică (pentru lulu03):

Librarie, ingenios sa cauti o carte acolo. Un coleg; stii ce sunt eu, ca un coleg sa aiba asa ceva? Comanda la o librarie online; ca si libraria, e ceva ce faci imediat, cand cauti o carte. Cartea asta nu se gasea, de asta am intrebat. Oricum, ai incercat sa ma ajuti.