| Sheriff a întrebat:

Salut.Am o intrebare, la examenul de admitere a clasei a VIII este permis ca in timpul examenului sa mergi la toaleta? Sau dupa ce incepe examenul nu ai voie sa parasesti sala? Eventual daca cei din anii trecuti stiti raspundeti aici, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ţi se permite să ieşi din sală, însă numai însoţit şi urmărit foarte îndeaproape de un profesor.

5 răspunsuri:
| Silviu_7451 a răspuns:

Nu mai dati raspunsuri proaste daca nu sunteti informati.
Auzi vei fi suspectat de copiere si iti vei rata viitorul rolling on the floor
Cum a spus si Ray, ai voie sa iesi din sala insotit de un profesor. Pune-i pe altii sa faca asta pentru ca te ajuta foarte mult sa ai un singur profesor in sala.

| Ayalla a răspuns:

Nu este posibil asa ceva deoarece vei fi suspectat/a de copiere si vei fi dat afara din examen ratandu-ti viitorul, asa ca mai bine toceste putin ca nu-i moarte de om

| marcela290 a răspuns:

Nu ai voie sa parasesti sal in timpul examenului. si este interzis a se copia. de aceea se iau masuri de siguranta: fara telefon, se da de obicei in alte scoli etc. sfatul meu este sa inveti si sa iti faci nevoile inainte de examenlaughing bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poți să mergi la toaletă, iar unul dintre profesorii supraveghetori te va însoți.
Uite un mic ajutor pentru examen: dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| Sheriff explică:

100% nu e voie? La bac stiu care au mers la baie.Si nu e vorba despre nevoie e vorba despre altceva va trebui sa merg neaparat la "toaleta".