| Wanker a întrebat:

Salut, am o intrebare : Pana cat tine vacanta de vara

Răspuns Câştigător
| JeffRider93 a răspuns:

Ca de obicei.Incepe pe 20 iunie si se termina pe 14 sau 15 septembrie (depinde in ce zi "cade" ziua).

16 răspunsuri:
| BoGhDaN a răspuns:

Ba prostilor incepe pe 16 septembrie. 15 pica duminica si 14 sambata laughing)). Doamne Fereste...o mai si luat ala funda.

| Wanker explică (pentru BoGhDaN):

Ori cum am vrut sa dau funda repede! laughing
Am crezut ca nu mai raspund si altii
Bine zici BoGhDaN laughing

| BoGhDaN a răspuns:

Ba prostilor incepe pe 16 septembrie. 15 pica duminica si 14 sambata laughing)). Doamne Fereste...o mai si luat ala funda.Si 1 septembrie pica tot duminica laughing))

| zurick a răspuns:

Salut! Incepe pe 8 septembrie.Pa,pa.

| stlucian a răspuns:

Vacanta de vara tine 3 luni. Vacanta de vara din 2013 se va derula intre 22 iunie 2013 si tine pana duminica, 8 septembrie 2013.

| Iulian03 a răspuns:

Buna!
Vacanta de vara se va termina duminica, 8 septembrie.
mai multe detalii pe http://www.prokid.ro/stiri/societate/cat_dureaza_vacanta_de_vara_-2558/
Vacanta placuta.

| Iulian03 a răspuns:

Vacanta de vara nu se termina pe 14 sau 15 septembrie, si i-ai mai dat si funda...

| gingergirl1 a răspuns:

Eu stiam ca pe 16 septembrie! thinking
In fineee, VACANTA PLACUTAAA! love struck love struck :*

| snzpaul a răspuns:

1 Septembrie, din cauza ca ne-a luat o saptamana din vacanta de vara si ne-a pus-o atunci dupa Saptamana Altfel

| NeymarJr11 a răspuns:

1 Septembrie big grin

| NeymarJr11 a răspuns:

Cum sa inceapa vacanta pe 15 esti neptun la cap pe 1 septembrie deoarece, laughing ne-a dat 2 saptamani in iarna

| EMike a răspuns:

3 Septembrie.

| alexxis0712 a răspuns:

15 septembrie

| CIIPRIANNn a răspuns:

Scooala incepe pe 16 septembrie ca ne-a taiat o saptamana ca noi incepeam pe 23 septembrie LUNEAA

| Bella7777 a răspuns:

Pana pe 8 septembrie

| ViewX a răspuns:

Scoala incepe pe 16 septembrie adica (Lunea)