| Pandamancatordeperne a întrebat:

am o mica mare problema: nu stiu la ce profil sa merg. Imi place matematica,romana,engleza,chimia e ok, dar fizica. X_x nu prea o inteleg. vreau sa merg la mate-info chiar vreau nu conteaza cat de greu e.dar daca nu imi place fizica pot sa merg? raspuns urgent, >funda:

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Alege Matematică-Informatică. Informatica e o materie grea și ciudată la început, dar e logică și ușoară. Pe acest domeniu poți câștiga 1000 Euro pe lună, chiar mai mult; chiar și 10000 Euro în străinătate.

Ca să nu ai 3 ore de Fizică pe săptămână (cazul meu) alege orice altceva.

1 răspuns:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Daca vrei sa faci ceva, mergi ori la electro-tehnica ori informatica (se deosebesc dor prin modulu de specialitate si tipurile de matematica M1, M2)